3.5.2022 - Z důvodu velkého vytížení skladu od tohoto data expedujeme vaše objednávky jednou týdně každé úterý. Potřebujete-li zboží dříve, oveřte si prosím momentální stav na skladě - 792400474.

Ještě levnější

Pro vaše větší projekty

Nabízíme vám ještě levnější solární panely. 

V případě jednorázového nákupu 3 a více panelů získáváte slevu až ve výši 10 % na každý druhý a další zakoupený kus. Sleva se odvíjí od druhu panelu. (10% sleva platí např. pro panel 180 W). Pro více informací a uplatnění slevy (vztahuje se pouze při platbě předem) je třeba kontaktovat nás telefonicky nebo emailem.

Plánujete-li tedy větší projekt, chcete si třeba osadit střechu vícero panely a mít tak už pořádnou ostrovní elektrárnu, rozhodli jsme se v roce 2022 až do odvolání každému poskytnout tuto akční nabídku, díly niž u nás na Solárnu pořídíte solární panely nejvýhodněji.

Akce má několik podmínek. Objednávka musí obsahovat min. 3 solární panely stejného typu. Tuto objednávku musíte uhradit předem (stejně jako každou objednávku obsahující solární panel nad 200W).
Slevu na 2. a každý další panel vám manuálně upravíme. Po vytvoření objednávky tuto ihned nehraďte, vyčkejte na emailovou zprávu se zálohovou fakturou a sníženou cenou. Zašleme vám ji do několika hodin od vytvoření nákupu.

Jak o slevu zažádat? Musíte do poznámky v objednávce uvést heslo "sleva na solární panely". 

Nabízenou slevu lze využít i v případě objednávky přes telefon. O slevu si musíte říct a i zde sdělit výše zmíněné. Následně se dozvíte přesnou výši poskytnuté slevy na vámi vybrané solární panely.

Cenové zvýhodnění nelze uplatnit v případě objednávky např. o 2 kusech a následně další budoucí s obsahem stejného produktu. Poskytnutá sleva je možná pouze v případě jednorázového nákupu.

 

V případě dotazů se obracejte na linku 792 400 474.

 

sleva solární panel

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení