Ještě levnější

Pro vaše větší projekty

Nabízíme vám ještě levnější solární panely. 

V případě jednorázového nákupu 3 a více panelů získáváte slevu až ve výši 10 % na každý druhý a další zakoupený kus. Sleva se odvíjí od druhu panelu. (10% sleva platí např. pro panel 180 W). Pro více informací a uplatnění slevy (vztahuje se pouze při platbě předem) je třeba kontaktovat nás telefonicky nebo emailem.

Plánujete-li tedy větší projekt, chcete si třeba osadit střechu vícero panely a mít tak už pořádnou ostrovní elektrárnu, rozhodli jsme se v roce 2022 až do odvolání každému poskytnout tuto akční nabídku, díly niž u nás na Solárnu pořídíte solární panely nejvýhodněji.

Akce má několik podmínek. Objednávka musí obsahovat min. 3 solární panely stejného typu. Tuto objednávku musíte uhradit předem (stejně jako každou objednávku obsahující solární panel nad 200W).
Slevu na 2. a každý další panel vám manuálně upravíme. Po vytvoření objednávky tuto ihned nehraďte, vyčkejte na emailovou zprávu se zálohovou fakturou a sníženou cenou. Zašleme vám ji do několika hodin od vytvoření nákupu.

Jak o slevu zažádat? Musíte do poznámky v objednávce uvést heslo "sleva na solární panely". 

Nabízenou slevu lze využít i v případě objednávky přes telefon. O slevu si musíte říct a i zde sdělit výše zmíněné. Následně se dozvíte přesnou výši poskytnuté slevy na vámi vybrané solární panely.

Cenové zvýhodnění nelze uplatnit v případě objednávky např. o 2 kusech a následně další budoucí s obsahem stejného produktu. Poskytnutá sleva je možná pouze v případě jednorázového nákupu.

 

V případě dotazů se obracejte na linku 792 400 474.

 

sleva solární panel