Doprava

Doprava a cena přepravy
     
                        

Doprava při objednávce do 3 300 Kč (neobsahuje nadrozměrný solární panel) je ve výši 99 korun prostřednictvím dopravce DPD/GLS. 
Doprava při objednávce do 2 390 Kč je 59 Kč v případě zvoleného dopravce Zásilkovna, os. odběr na zvolené pobočce.

Je-li vaše objednávka za více než 3 300 Kč, je poštovné ve výši 159 Kč.

Osobní odběr je možný v provozovně v Doksech, lib. kraj, případně zpravidla cca 1x týdně bezplatně rozvážíme zakázky zákazníkům na trase Česká Lípa-Mladá Boleslav až k vám domů. 
Možnost bezplatného os. odběru je možné zakliknout při volbě dopravy a platby. Následně budete informování pro domluvu konkrétního termínu vyzvednutí či doručení. Doprava je poté 0 Kč.

Upozorňujeme, že zakoupené panely nad 200 W neodesíláme na dobírku, objednávku je nutné uhradit předem. Je to kvůli tomu, že všechny panely výkonem 200 W a více odesíláme z důvodu absolutní bezpečnosti na velké dřevěné paletě přes DHL, který nám dobírky nevybírá. Poštovné je v tomto případě 159 Kč a je v něm zahrnuta i cena podlážky, na které je panel, obalen kartony a vycpávkou, připevněn. Dřevěnou podlážku si poté ponecháte.
Všechny ostatní položky (včetně solárních sestav do 180 W) odesíláme i na dobírku, a to přepravcem DPD, protože tyto jsou baleny do velkého vaku.

Dovolujeme si podotknout, že skutečné náklady při expedici solární sestavy či solárního panelu na dřevěné podlážce jsou vyšší, než hradí zákazník. Větší část platíme my, zákazník hradí cca 40 % našich přepravních nákladů (nezapočítáváme velkou dřevěnou podlážku, již hradí v celé výši Solárno.cz).

______

Doba expedice je zpravidla do 2 pracovních dní od data objednání (přijetí platby). Na nic nečekáme a garantujeme vám opravdu brzké doručení. A kdybychom to náhodou nestihli včas, dáme vám vždy vědět a jako omluvu přibalíme dárek.

expedice_2

 


Solárno.cz

Přejít na:

 ↘  Eshopová nabídka produktů Další články k přečtení  
 Jednotlivé solární panely  ↪ Zapojení a instalace panelu
 Solární kompletní sestavy  ↦  Rady a tipy
 Solární regulátory a měniče ↠ Solární regulátor
 Příslušenství k solární sestavě   Nejčastější dotazy
➙ Dárkové poukazy a ostatní ➙ 10 důvodů, proč Solárno